سـوال یا مشکلـی داریــد؟
تبلیغات گسترده | برند سازی

انواع سرویس های تبلیغاتی 1too3

 

تبلیغات بسیار وسیع با راهکار نوین : همانطور که میدانید سایت "وان تو تری" یک سرویس دهنده پیشرفته کوتاه کننده لینک است و کاربران با کوتاه کردن لینک ها و انتشار لینک های خود میتوانند به کسب درآمد مشغول شوند. بازدید کنندگان این لینک ها با کلیک بر روی لینک های کوتاه شده در ابتدا تبلیغی را مشاهده مینمایند و پس از مشاهده تبلیغ با کلیک بر روی دکمه "رد تبلیغ" به آدرس مقصد ارجاع داده می شوند. شما با عضویت در این بخش و خرید تبلیغ میتوانید سایت خود را نمایش دهید.

 

مزایای تبلیغات وان تو تری به شیوه گسترده :

در تبلیغات گسترده وان تو تری تبلیغ در همان صفحه اصلی که در جلو کاربر قرار دارد نمایش داده میشود و برخلاف تبلیغات پاپ آپ و ... بصورت کوچک و یا پشت مروگر قرار نمیگیرد تا بازدهی تبلیغ شما به صفر برسد.

همچنین به دلیل حجم وسیع سایت و شبکه های اجتماعی که وان تو تری به آن ها دسترسی دارد در مدت زمان بسیار کوتاهی تبلیغات شما گسترش پیدا میکند و کاربران زیادی را بطرف خود جذب می نمایید.

شایان ذکر است در وان تو تری تبلیغات بصورت اختصاصی (تکی) نمایش داده می شود (برخلاف تبلیغات بنری که حجم زیادی از تبلیغات را در سایت نمایش می دهند و بازدید کننده را سردر گم میکند) و این امر باعث تمرکز کامل کاربر بر روی تبلیغ شما می گردد تا تصمیم گیری نماید یا برند و سایت شمارا به خاطر بسپارد

 

چنانچه تمایل به تبلیغات ماهانه دارید با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید (هزینه توافقی)

 

راهنما : برای سفارش تبلیغات گسترده , ابتدا عضو شوید سپس از پنل کاربری بخش تبلیغات را انتخاب و حساب خود را شارژ نمایید سپس از بخش سفارش تبلیغ سایت خود را ثبت کنید

تنوع بالا سایت های نمایش دهنده
نمایش سایت فقط به کاربران ایرانی و غیر تکراری
شارژ اولیه تبلیغ فقط 20 هزارتومان
قابلیت محدود کردن تعداد نمایش تبلیغ در 24 ساعت
شیوه جدید و کاملا استاندارد نمایش سایت بدون مسدود شدن توسط مرورگرها
استفاده نکردن از پاپ آپ و پاب باکس